Norrköping Panthers vs Lidköping Lakers
Division 2 Mellersta
Ansvar: Norrköping Panthers
Matchdatum: 2020-08-15
Plats: Norrköping
Kickoff: 13:00 Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Jönköping Spartans vs Borås Rhinos
Division 2 Södra
Ansvar: Jönköping Spartans
Matchdatum: 2020-08-15
Plats: Rosenlunds IP
Kickoff: 13:00 Anmäl mig!
Anmäld:
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Göteborg Marvels vs Halmstad Eagles
Division 2 Södra
Ansvar: Göteborg Marvels
Matchdatum: 2020-08-15
Plats: Kviberg
Kickoff: 13:00 Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Skövde Dukes vs Vadstena Blackhawks
Division 2 Mellersta
Ansvar: Skövde Dukes
Matchdatum: 2020-08-16
Plats: Lillegårdens IP Plan D
Kickoff: 13:00 Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Darlacarlia Rebels vs Djurgårdens IF
Division 2 Norra
Ansvar: Darlacarlia Rebels
Matchdatum: 2020-08-16
Plats: TBD
Kickoff: TBD Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Gävle Red Devils vs Örebro Black Knights
Division 2 Norra
Ansvar: Gävle Red Devils
Matchdatum: 2020-08-16
Plats: TBD
Kickoff: TBD Anmäl mig!
Anmäld:
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Jönköping Spartans vs Limhamn Griffins
Division 1 Dam Norra
Ansvar: Jönköping Spartans
Matchdatum: 2020-08-22
Plats: Rosenlunds IP
Kickoff: 12:00 Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Copenhagen Tomahawks vs Göteborg Marvels
Division 1 Dam Norra
Ansvar: Copenhagen Tomahawks
Matchdatum: 2020-08-22
Plats: Köpenhamn
Kickoff: 11:00 Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Tyresö Royal Crowns vs Arlanda Jets
U17 Norra
Ansvar: Tyresö Royal Crowns
Matchdatum: 2020-08-22
Plats: B-plan
Kickoff: 16:00 Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
AIK vs Tyresö Royal Crowns
Division 1 Herr Norra
Ansvar: AIK
Matchdatum: 2020-08-22
Plats: Bergshamra
Kickoff: 14:00 Anmäl mig!
Anmäld:
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Stockholm Mean Machines vs Carlstad Crusaders
Superserien Herr
Ansvar: SAFF
Matchdatum: 2020-08-22
Plats: Zinken
Kickoff: 15:00 Anmäl mig!
Anmäld:
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Stockholm Mean Machines vs Norrköping Panthers
Division 1 Dam Södra
Ansvar: Stockholm Mean Machines
Matchdatum: 2020-08-22
Plats: Zinken
Kickoff: 10:00 Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Stockholm Mean Machines vs Täby Flyers
U15 Norra
Ansvar: Stockholm Mean Machines
Matchdatum: 2020-08-23
Plats: Zinken
Kickoff: 10:00 Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Limhamn Griffins vs Örebro Black Knights
U19 Södra
Ansvar: Limhamn Griffins
Matchdatum: 2020-08-23
Plats: TBD
Kickoff: TBD Anmäl mig!
Anmäld:
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Carlstad Crusaders vs Stockholm Mean Machines
U19 Norra
Ansvar: Carlstad Crusaders
Matchdatum: 2020-08-23
Plats: Karlstad
Kickoff: 13:00 Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Tyresö Royal Crowns vs Täby Flyers
U19 Norra
Ansvar: Tyresö Royal Crowns
Matchdatum: 2020-08-23
Plats: A-plan
Kickoff: 18:30 Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Helsingborg Jaguars vs Kristianstad Predators
U17 södra
Ansvar: Helsingborg Jaguars
Matchdatum: 2020-08-23
Plats: TBD
Kickoff: TBD Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Helsingborg Jaguars vs Kristianstad Predators
U15 södra
Ansvar: Helsingborg Jaguars
Matchdatum: 2020-08-23
Plats: TBD
Kickoff: TBD Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Borås Rhinos vs Örebro Black Knights
U15 Mellersta
Ansvar: Borås Rhinos
Matchdatum: 2020-08-23
Plats: TBD
Kickoff: TBD Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Stockholm Mean Machines vs Täby Flyers
U17 Norra
Ansvar: Stockholm Mean Machines
Matchdatum: 2020-08-23
Plats: Zinken
Kickoff: 15:00 Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Tyresö Royal Crowns vs Uppsala 86ers
U15 Norra
Ansvar: Tyresö Royal Crowns
Matchdatum: 2020-08-23
Plats: A-plan
Kickoff: 15:30 Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Beckomberga Maniacs vs Wäsby Warriors
U15 Norra
Ansvar: Beckomberga Maniacs
Matchdatum: 2020-08-23
Plats: TBD
Kickoff: TBD Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Västerås Roedeers vs Wafn Valkyries
Division 1 Dam Södra
Ansvar: Västerås Roedeers
Matchdatum: 2020-08-23
Plats: Arosvallen
Kickoff: 13:00 Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Örebro Black Knights vs Uppsala 86ers
Superserien Herr
Ansvar: SAFF
Matchdatum: 2020-08-23
Plats: TBD
Kickoff: TBD Anmäl mig!
Anmäld:
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Ekeby Greys vs Karlskoga Wolves
Division 1 Herr Södra
Ansvar: Ekeby Greys
Matchdatum: 2020-08-23
Plats: TBD
Kickoff: TBD Anmäl mig!
Anmäld:
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Limhamn Griffins vs Kristianstad Predators
Division 1 Herr Södra
Ansvar: Limhamn Griffins
Matchdatum: 2020-08-23
Plats: TBD
Kickoff: TBD Anmäl mig!
Anmäld:
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Upplands-Bro Broncos vs Arlanda Jets
Division 1 Herr Norra
Ansvar: Upplands-Bro Broncos
Matchdatum: 2020-08-23
Plats: Kungsängens IP
Kickoff: 13:00 Anmäl mig!
Anmäld:
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Uppsala 86ers vs Stockholm Mean Machines
Superserien Herr
Ansvar: SAFF
Matchdatum: 2020-08-28
Plats: Lötens IP
Kickoff: 18:30 Anmäl mig!
Anmäld:
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Täby Flyers vs Tyresö Royal Crowns
U15 Norra
Ansvar: Täby Flyers
Matchdatum: 2020-08-28
Plats: Täby?
Kickoff: 18:30 Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Wäsby Warriors vs Uppsala 86ers
U15 Norra
Ansvar: Wäsby Warriors
Matchdatum: 2020-08-28
Plats: Söderviks konstgräsplan
Kickoff: 19:00 Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
AIK vs Upplands-Bro Broncos
Division 1 Herr Norra
Ansvar: AIK
Matchdatum: 2020-08-29
Plats: Bergshamra
Kickoff: 14:00 Anmäl mig!
Anmäld:
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Göteborg Marvels vs Borås Rhinos
Division 2 Södra
Ansvar: Göteborg Marvels
Matchdatum: 2020-08-29
Plats: Mossens IP
Kickoff: 16:00 Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Vadstena Blackhawks vs Carlstad Crusaders
Division 2 Mellersta
Ansvar: Vadstena Blackhawks
Matchdatum: 2020-08-29
Plats: Råssnäs IP
Kickoff: 13:00 Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Lidköping Lakers vs Skövde Dukes
Division 2 Mellersta
Ansvar: Lidköping Lakers
Matchdatum: 2020-08-29
Plats: Östbyplan
Kickoff: 14:00 Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Göteborg Marvels vs Örebro Black Knights
U17 Mellersta
Ansvar: Göteborg Marvels
Matchdatum: 2020-08-29
Plats: Mossens IP
Kickoff: 13:00 Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Täby Flyers vs Tyresö Royal Crowns
U17 Norra
Ansvar: Täby Flyers
Matchdatum: 2020-08-29
Plats: Täby?
Kickoff: 16:00 Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Göteborg Marvels vs Örebro Black Knights
U15 Mellersta
Ansvar: Göteborg Marvels
Matchdatum: 2020-08-29
Plats: Mossens IP
Kickoff: 10:00 Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Stockholm Mean Machines vs Tyresö Royal Crowns
U19 Norra
Ansvar: Stockholm Mean Machines
Matchdatum: 2020-08-29
Plats: Zinken
Kickoff: 15:00 Anmäl mig!
Anmäld:
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Carlstad Crusaders vs Örebro Black Knights
Superserien Dam
Ansvar: Carlstad Crusaders
Matchdatum: 2020-08-29
Plats: Tingvalla
Kickoff: 13:00 Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Stockholm Mean Machines vs Beckomberga Maniacs
U15 Norra
Ansvar: Stockholm Mean Machines
Matchdatum: 2020-08-29
Plats: Zinken
Kickoff: 10:00 Anmäl mig!
Anmäld:
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Carlstad Crusaders vs Örebro Black Knights
Superserien Herr
Ansvar: SAFF
Matchdatum: 2020-08-29
Plats: Tingvalla
Kickoff: 17:00 Anmäl mig!
Anmäld:
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Carlstad Crusaders vs Borås Rhinos
U15 Mellersta
Ansvar: Carlstad Crusaders
Matchdatum: 2020-08-30
Plats: Karlstad
Kickoff: 12:00 Anmäl mig!
Anmäld:
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Karlskoga Wolves vs Limhamn Griffins
Division 1 Herr Södra
Ansvar: Karlskoga Wolves
Matchdatum: 2020-08-30
Plats: TBD
Kickoff: TBD Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Kristianstad Predators vs Ekeby Greys
Division 1 Herr Södra
Ansvar: Kristianstad Predators
Matchdatum: 2020-08-30
Plats: TBD
Kickoff: TBD Anmäl mig!
Anmäld:
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Täby Flyers vs Carlstad Crusaders
U19 Norra
Ansvar: Täby Flyers
Matchdatum: 2020-08-30
Plats: Täby?
Kickoff: 15:00 Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Kristianstad Predators vs Limhamn Griffins
U15 södra
Ansvar: Kristianstad Predators
Matchdatum: 2020-08-30
Plats: TBD
Kickoff: TBD Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Arlanda Jets vs Stockholm Mean Machines
U17 Norra
Ansvar: Arlanda Jets
Matchdatum: 2020-08-30
Plats: Midgårdsvallen
Kickoff: 12:00 Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Djurgårdens IF vs Västerås Roedeers
Division 2 Norra
Ansvar: Djurgårdens IF
Matchdatum: 2020-08-30
Plats: TBD
Kickoff: TBD Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Örebro Black Knights vs Darlacarlia Rebels
Division 2 Norra
Ansvar: Örebro Black Knights
Matchdatum: 2020-08-30
Plats: TBD
Kickoff: TBD Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Kristianstad Predators vs Limhamn Griffins
U19 Södra
Ansvar: Kristianstad Predators
Matchdatum: 2020-08-30
Plats: TBD
Kickoff: TBD Anmäl mig!
Anmäld:
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Arlanda Jets vs Tyresö Royal Crowns
Division 1 Herr Norra
Ansvar: Arlanda Jets
Matchdatum: 2020-08-30
Plats: Midgårdsvallen
Kickoff: 16:00 Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Halmstad Eagles vs Jönköping Spartans
Division 2 Södra
Ansvar: Halmstad Eagles
Matchdatum: 2020-08-30
Plats: TBD
Kickoff: TBD Anmäl mig!
Anmäld:
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Kristianstad Predators vs Limhamn Griffins
U17 södra
Ansvar: Kristianstad Predators
Matchdatum: 2020-08-30
Plats: TBD
Kickoff: TBD Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Uppsala 86ers vs Carlstad Crusaders
Superserien Herr
Ansvar: SAFF
Matchdatum: 2020-09-04
Plats: Lötens IP
Kickoff: 18:30 Anmäl mig!
Anmäld:
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Jönköping Spartans vs Halmstad Eagles
Division 2 Södra
Ansvar: Jönköping Spartans
Matchdatum: 2020-09-05
Plats: Rosenlunds IP
Kickoff: 13:00 Anmäl mig!
Anmäld:
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Norrköping Panthers vs Västerås Roedeers
Division 1 Dam Södra
Ansvar: Norrköping Panthers
Matchdatum: 2020-09-05
Plats: Norrköping
Kickoff: 13:00 Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Vadstena Blackhawks vs Lidköping Lakers
Division 2 Mellersta
Ansvar: Vadstena Blackhawks
Matchdatum: 2020-09-05
Plats: Råssnäs IP
Kickoff: 13:00 Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Västerås Roedeers vs Gävle Red Devils
Division 2 Norra
Ansvar: Västerås Roedeers
Matchdatum: 2020-09-05
Plats: Arosvallen
Kickoff: 15:00 Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Tyresö Royal Crowns vs Carlstad Crusaders
U19 Norra
Ansvar: Tyresö Royal Crowns
Matchdatum: 2020-09-05
Plats: B-plan
Kickoff: 14:30 Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Täby Flyers vs Stockholm Mean Machines
U19 Norra
Ansvar: Täby Flyers
Matchdatum: 2020-09-05
Plats: Täby?
Kickoff: 15:00 Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Örebro Black Knights vs Kristianstad Predators
U19 Södra
Ansvar: Örebro Black Knights
Matchdatum: 2020-09-06
Plats: TBD
Kickoff: TBD Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Örebro Black Knights vs Djurgårdens IF
Division 2 Norra
Ansvar: Örebro Black Knights
Matchdatum: 2020-09-06
Plats: TBD
Kickoff: TBD Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Borås Rhinos vs Göteborg Marvels
Division 2 Södra
Ansvar: Borås Rhinos
Matchdatum: 2020-09-06
Plats: TBD
Kickoff: TBD Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Örebro Black Knights vs Arlanda Jets
Superserien Dam
Ansvar: Örebro Black Knights
Matchdatum: 2020-09-06
Plats: TBD
Kickoff: TBD Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Göteborg Marvels vs Limhamn Griffins
Division 1 Dam Norra
Ansvar: Göteborg Marvels
Matchdatum: 2020-09-06
Plats: TBD
Kickoff: TBD Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Kristianstad Predators vs Copenhagen Tomahawks
Division 1 Dam Norra
Ansvar: Kristianstad Predators
Matchdatum: 2020-09-06
Plats: TBD
Kickoff: TBD Anmäl mig!
Anmäld:
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Wafn Valkyries vs Djurgårdens IF
Division 1 Dam Södra
Ansvar: Wafn Valkyries
Matchdatum: 2020-09-06
Plats: TBD
Kickoff: TBD Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Örebro Black Knights vs Stockholm Mean Machines
Superserien Herr
Ansvar: SAFF
Matchdatum: 2020-09-06
Plats: TBD
Kickoff: TBD Anmäl mig!
Anmäld:
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Limhamn Griffins vs Karlskoga Wolves
Division 1 Herr Södra
Ansvar: Limhamn Griffins
Matchdatum: 2020-09-06
Plats: TBD
Kickoff: TBD Anmäl mig!
Anmäld:
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Ekeby Greys vs Kristianstad Predators
Division 1 Herr Södra
Ansvar: Ekeby Greys
Matchdatum: 2020-09-06
Plats: TBD
Kickoff: TBD Anmäl mig!
Anmäld:
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Arlanda Jets vs AIK
Division 1 Herr Norra
Ansvar: Arlanda Jets
Matchdatum: 2020-09-06
Plats: Midgårdsvallen
Kickoff: 13:00 Anmäl mig!
Anmäld:
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Tyresö Royal Crowns vs Upplands-Bro Broncos
Division 1 Herr Norra
Ansvar: Tyresö Royal Crowns
Matchdatum: 2020-09-06
Plats: A-plan
Kickoff: 16:30 Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Carlstad Crusaders vs Norrköping Panthers
Division 2 Mellersta
Ansvar: Carlstad Crusaders
Matchdatum: 2020-09-06
Plats: TBD
Kickoff: TBD Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Carlstad Crusaders vs Uppsala 86ers
Superserien Herr
Ansvar: SAFF
Matchdatum: 2020-09-11
Plats: Tingvalla
Kickoff: 19:00 Anmäl mig!
Anmäld:
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Stockholm Mean Machines vs Örebro Black Knights
Superserien Herr
Ansvar: SAFF
Matchdatum: 2020-09-12
Plats: Zinken
Kickoff: 15:00 Anmäl mig!
Anmäld:
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Västerås Roedeers vs Djurgårdens IF
Division 1 Dam Södra
Ansvar: Västerås Roedeers
Matchdatum: 2020-09-12
Plats: Arosvallen
Kickoff: 15:00 Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Arlanda Jets vs Carlstad Crusaders
Superserien Dam
Ansvar: Arlanda Jets
Matchdatum: 2020-09-12
Plats: Midgårdsvallen
Kickoff: 15:00 Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Göteborg Marvels vs Jönköping Spartans
Division 1 Dam Norra
Ansvar: Göteborg Marvels
Matchdatum: 2020-09-12
Plats: Mossens IP
Kickoff: 11:00 Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Göteborg Marvels vs Jönköping Spartans
Division 2 Södra
Ansvar: Göteborg Marvels
Matchdatum: 2020-09-12
Plats: Mossens IP
Kickoff: 14:00 Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
AIK vs Arlanda Jets
Division 1 Herr Norra
Ansvar: AIK
Matchdatum: 2020-09-12
Plats: Bergshamra
Kickoff: 14:00 Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Tyresö Royal Crowns vs Stockholm Mean Machines
U17 Norra
Ansvar: Tyresö Royal Crowns
Matchdatum: 2020-09-12
Plats: B-plan
Kickoff: 14:30 Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Uppsala 86ers vs Beckomberga Maniacs
U15 Norra
Ansvar: Uppsala 86ers
Matchdatum: 2020-09-12
Plats: Österängens IP
Kickoff: 12:00 Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Tyresö Royal Crowns vs Stockholm Mean Machines
U15 Norra
Ansvar: Tyresö Royal Crowns
Matchdatum: 2020-09-12
Plats: B-plan
Kickoff: 17:30 Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Täby Flyers vs Wäsby Warriors
U15 Norra
Ansvar: Täby Flyers
Matchdatum: 2020-09-13
Plats: Täby?
Kickoff: 15:00 Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Arlanda Jets vs Täby Flyers
U17 Norra
Ansvar: Arlanda Jets
Matchdatum: 2020-09-13
Plats: Midgårdsvallen
Kickoff: 13:00 Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Limhamn Griffins vs Helsingborg Jaguars
U15 södra
Ansvar: Limhamn Griffins
Matchdatum: 2020-09-13
Plats: TBD
Kickoff: TBD Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Örebro Black Knights vs Carlstad Crusaders
U15 Mellersta
Ansvar: Örebro Black Knights
Matchdatum: 2020-09-13
Plats: Rosta gärde
Kickoff: 12:00 Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Borås Rhinos vs Göteborg Marvels
U15 Mellersta
Ansvar: Borås Rhinos
Matchdatum: 2020-09-13
Plats: TBD
Kickoff: TBD Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Upplands-Bro Broncos vs Tyresö Royal Crowns
Division 1 Herr Norra
Ansvar: Upplands-Bro Broncos
Matchdatum: 2020-09-13
Plats: Kungsängens IP
Kickoff: 13:00 Anmäl mig!
Anmäld:
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Limhamn Griffins vs Helsingborg Jaguars
U17 södra
Ansvar: Limhamn Griffins
Matchdatum: 2020-09-13
Plats: TBD
Kickoff: TBD Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Örebro Black Knights vs Carlstad Crusaders
U17 Mellersta
Ansvar: Örebro Black Knights
Matchdatum: 2020-09-13
Plats: Rosta gärde
Kickoff: 15:30 Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Borås Rhinos vs Halmstad Eagles
Division 2 Södra
Ansvar: Borås Rhinos
Matchdatum: 2020-09-13
Plats: TBD
Kickoff: TBD Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Djurgårdens IF vs Gävle Red Devils
Division 2 Norra
Ansvar: Djurgårdens IF
Matchdatum: 2020-09-13
Plats: TBD
Kickoff: TBD Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Darlacarlia Rebels vs Västerås Roedeers
Division 2 Norra
Ansvar: Darlacarlia Rebels
Matchdatum: 2020-09-13
Plats: TBD
Kickoff: TBD Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Örebro Black Knights vs Limhamn Griffins
U19 Södra
Ansvar: Örebro Black Knights
Matchdatum: 2020-09-13
Plats: TBD
Kickoff: TBD Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Tyresö Royal Crowns vs Stockholm Mean Machines
U19 Norra
Ansvar: Tyresö Royal Crowns
Matchdatum: 2020-09-13
Plats: A-plan
Kickoff: 16:30 Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Karlskoga Wolves vs Ekeby Greys
Division 1 Herr Södra
Ansvar: Karlskoga Wolves
Matchdatum: 2020-09-13
Plats: TBD
Kickoff: TBD Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Kristianstad Predators vs Limhamn Griffins
Division 1 Herr Södra
Ansvar: Kristianstad Predators
Matchdatum: 2020-09-13
Plats: TBD
Kickoff: TBD Anmäl mig!
Anmäld:
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Limhamn Griffins vs Kristianstad Predators
Division 1 Dam Norra
Ansvar: Limhamn Griffins
Matchdatum: 2020-09-13
Plats: TBD
Kickoff: TBD Anmäl mig!
Anmäld:
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Wafn Valkyries vs Stockholm Mean Machines
Division 1 Dam Södra
Ansvar: Wafn Valkyries
Matchdatum: 2020-09-13
Plats: TBD
Kickoff: TBD Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Carlstad Crusaders vs Täby Flyers
U19 Norra
Ansvar: Carlstad Crusaders
Matchdatum: 2020-09-13
Plats: Karlstad
Kickoff: 15:00 Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Tyresö Royal Crowns vs Täby Flyers
U17 Norra
Ansvar: Tyresö Royal Crowns
Matchdatum: 2020-09-18
Plats: B-plan
Kickoff: 14:30 Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Wäsby Warriors vs Beckomberga Maniacs
U15 Norra
Ansvar: Wäsby Warriors
Matchdatum: 2020-09-18
Plats: Söderviks konstgräsplan
Kickoff: 19:00 Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Tyresö Royal Crowns vs Täby Flyers
U15 Norra
Ansvar: Tyresö Royal Crowns
Matchdatum: 2020-09-18
Plats: B-plan
Kickoff: 17:30 Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Stockholm Mean Machines vs Uppsala 86ers
Superserien Herr
Ansvar: SAFF
Matchdatum: 2020-09-19
Plats: Zinken
Kickoff: 15:00 Anmäl mig!
Anmäld:
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Täby Flyers vs Tyresö Royal Crowns
U19 Norra
Ansvar: Täby Flyers
Matchdatum: 2020-09-19
Plats: Täby?
Kickoff: 15:00 Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Tyresö Royal Crowns vs Arlanda Jets
Division 1 Herr Norra
Ansvar: Tyresö Royal Crowns
Matchdatum: 2020-09-19
Plats: A-plan
Kickoff: 13:30 Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Norrköping Panthers vs Vadstena Blackhawks
Division 2 Mellersta
Ansvar: Norrköping Panthers
Matchdatum: 2020-09-19
Plats: Norrköping
Kickoff: 13:00 Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Stockholm Mean Machines vs Arlanda Jets
U17 Norra
Ansvar: Stockholm Mean Machines
Matchdatum: 2020-09-19
Plats: Zinken
Kickoff: 10:00 Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Carlstad Crusaders vs Göteborg Marvels
U15 Mellersta
Ansvar: Carlstad Crusaders
Matchdatum: 2020-09-20
Plats: Karlstad
Kickoff: 11:00 Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Carlstad Crusaders vs Göteborg Marvels
U17 Mellersta
Ansvar: Carlstad Crusaders
Matchdatum: 2020-09-20
Plats: Karlstad
Kickoff: 14:00 Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Stockholm Mean Machines vs Carlstad Crusaders
U19 Norra
Ansvar: Stockholm Mean Machines
Matchdatum: 2020-09-20
Plats: Zinken
Kickoff: 15:00 Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Ekeby Greys vs Limhamn Griffins
Division 1 Herr Södra
Ansvar: Ekeby Greys
Matchdatum: 2020-09-20
Plats: TBD
Kickoff: TBD Anmäl mig!
Anmäld:
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Kristianstad Predators vs Karlskoga Wolves
Division 1 Herr Södra
Ansvar: Kristianstad Predators
Matchdatum: 2020-09-20
Plats: TBD
Kickoff: TBD Anmäl mig!
Anmäld:
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Upplands-Bro Broncos vs AIK
Division 1 Herr Norra
Ansvar: Upplands-Bro Broncos
Matchdatum: 2020-09-20
Plats: Kungsängens IP
Kickoff: 13:00 Anmäl mig!
Anmäld:
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Kristianstad Predators vs Helsingborg Jaguars
U15 södra
Ansvar: Kristianstad Predators
Matchdatum: 2020-09-20
Plats: TBD
Kickoff: TBD Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Göteborg Marvels vs Carlstad Crusaders
U15 Mellersta
Ansvar: Göteborg Marvels
Matchdatum: 2020-09-20
Plats: TBD
Kickoff: TBD Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Örebro Black Knights vs Borås Rhinos
U15 Mellersta
Ansvar: Örebro Black Knights
Matchdatum: 2020-09-20
Plats: Kanalplan
Kickoff: 13:00 Anmäl mig!
Anmäld:
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Kristianstad Predators vs Helsingborg Jaguars
U17 södra
Ansvar: Kristianstad Predators
Matchdatum: 2020-09-20
Plats: TBD
Kickoff: TBD Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Göteborg Marvels vs Carlstad Crusaders
U17 Mellersta
Ansvar: Göteborg Marvels
Matchdatum: 2020-09-20
Plats: TBD
Kickoff: TBD Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Limhamn Griffins vs Kristianstad Predators
U19 Södra
Ansvar: Limhamn Griffins
Matchdatum: 2020-09-20
Plats: TBD
Kickoff: TBD Anmäl mig!
Anmäld:
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Örebro Black Knights vs Carlstad Crusaders
Superserien Dam
Ansvar: Örebro Black Knights
Matchdatum: 2020-09-20
Plats: TBD
Kickoff: TBD Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Örebro Black Knights vs Carlstad Crusaders
Superserien Herr
Ansvar: SAFF
Matchdatum: 2020-09-20
Plats: TBD
Kickoff: TBD Anmäl mig!
Anmäld:
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Uppsala 86ers vs Stockholm Mean Machines
U15 Norra
Ansvar: Uppsala 86ers
Matchdatum: 2020-09-20
Plats: Österängens IP
Kickoff: 10:45 Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Carlstad Crusaders vs Skövde Dukes
Division 2 Mellersta
Ansvar: Carlstad Crusaders
Matchdatum: 2020-09-20
Plats: TBD
Kickoff: TBD Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Wäsby Warriors vs Tyresö Royal Crowns
U15 Norra
Ansvar: Wäsby Warriors
Matchdatum: 2020-09-25
Plats: Söderviks konstgräsplan
Kickoff: 19:00 Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Täby Flyers vs Stockholm Mean Machines
U17 Norra
Ansvar: Täby Flyers
Matchdatum: 2020-09-26
Plats: Täby?
Kickoff: 15:00 Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Carlstad Crusaders vs Stockholm Mean Machines
Superserien Herr
Ansvar: SAFF
Matchdatum: 2020-09-26
Plats: Tingvalla
Kickoff: 15:00 Anmäl mig!
Anmäld:
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Tyresö Royal Crowns vs AIK
Division 1 Herr Norra
Ansvar: Tyresö Royal Crowns
Matchdatum: 2020-09-26
Plats: A-plan
Kickoff: 16:30 Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Jönköping Spartans vs Göteborg Marvels
Division 2 Södra
Ansvar: Jönköping Spartans
Matchdatum: 2020-09-26
Plats: Rosenlunds IP
Kickoff: 13:00 Anmäl mig!
Anmäld:
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Arlanda Jets vs Örebro Black Knights
Superserien Dam
Ansvar: Arlanda Jets
Matchdatum: 2020-09-26
Plats: Midgårdsvallen
Kickoff: 13:00 Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Uppsala 86ers vs Örebro Black Knights
Superserien Herr
Ansvar: SAFF
Matchdatum: 2020-09-26
Plats: Lötens IP
Kickoff: 15:00 Anmäl mig!
Anmäld:
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Limhamn Griffins vs Ekeby Greys
Division 1 Herr Södra
Ansvar: Limhamn Griffins
Matchdatum: 2020-09-27
Plats: TBD
Kickoff: TBD Anmäl mig!
Anmäld:
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Karlskoga Wolves vs Kristianstad Predators
Division 1 Herr Södra
Ansvar: Karlskoga Wolves
Matchdatum: 2020-09-27
Plats: TBD
Kickoff: TBD Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Arlanda Jets vs Upplands-Bro Broncos
Division 1 Herr Norra
Ansvar: Arlanda Jets
Matchdatum: 2020-09-27
Plats: Midgårdsvallen
Kickoff: 16:00 Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Copenhagen Tomahawks vs Jönköping Spartans
Division 1 Dam Norra
Ansvar: Copenhagen Tomahawks
Matchdatum: 2020-09-27
Plats: Köpenhamn
Kickoff: 14:00 Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Kristianstad Predators vs Göteborg Marvels
Division 1 Dam Norra
Ansvar: Kristianstad Predators
Matchdatum: 2020-09-27
Plats: TBD
Kickoff: TBD Anmäl mig!
Anmäld:
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Stockholm Mean Machines vs Täby Flyers
U19 Norra
Ansvar: Stockholm Mean Machines
Matchdatum: 2020-09-27
Plats: Zinken
Kickoff: 10:00 Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Carlstad Crusaders vs Tyresö Royal Crowns
U19 Norra
Ansvar: Carlstad Crusaders
Matchdatum: 2020-09-27
Plats: Karlstad
Kickoff: 12:00 Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Halmstad Eagles vs Borås Rhinos
Division 2 Södra
Ansvar: Halmstad Eagles
Matchdatum: 2020-09-27
Plats: TBD
Kickoff: TBD Anmäl mig!
Anmäld:
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Kristianstad Predators vs Örebro Black Knights
U19 Södra
Ansvar: Kristianstad Predators
Matchdatum: 2020-09-27
Plats: TBD
Kickoff: TBD Anmäl mig!
Anmäld:
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Djurgårdens IF vs Norrköping Panthers
Division 1 Dam Södra
Ansvar: Djurgårdens IF
Matchdatum: 2020-09-27
Plats: TBD
Kickoff: TBD Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Limhamn Griffins vs Kristianstad Predators
U17 södra
Ansvar: Limhamn Griffins
Matchdatum: 2020-09-27
Plats: TBD
Kickoff: TBD Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Örebro Black Knights vs Göteborg Marvels
U17 Mellersta
Ansvar: Örebro Black Knights
Matchdatum: 2020-09-27
Plats: Panthers Field
Kickoff: 15:30 Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Täby Flyers vs Stockholm Mean Machines
U15 Norra
Ansvar: Täby Flyers
Matchdatum: 2020-09-27
Plats: Täby?
Kickoff: 15:00 Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Arlanda Jets vs Tyresö Royal Crowns
U17 Norra
Ansvar: Arlanda Jets
Matchdatum: 2020-09-27
Plats: Midgårdsvallen
Kickoff: 12:00 Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Limhamn Griffins vs Kristianstad Predators
U15 södra
Ansvar: Limhamn Griffins
Matchdatum: 2020-09-27
Plats: TBD
Kickoff: TBD Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Örebro Black Knights vs Göteborg Marvels
U15 Mellersta
Ansvar: Örebro Black Knights
Matchdatum: 2020-09-27
Plats: Panthers Field
Kickoff: 12:00 Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Borås Rhinos vs Carlstad Crusaders
U15 Mellersta
Ansvar: Borås Rhinos
Matchdatum: 2020-09-27
Plats: TBD
Kickoff: TBD Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Beckomberga Maniacs vs Uppsala 86ers
U15 Norra
Ansvar: Beckomberga Maniacs
Matchdatum: 2020-09-27
Plats: TBD
Kickoff: TBD Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Stockholm Mean Machines vs Västerås Roedeers
Division 1 Dam Södra
Ansvar: Stockholm Mean Machines
Matchdatum: 2020-09-27
Plats: Zinken
Kickoff: 15:00 Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Västerås Roedeers vs Örebro Black Knights
Division 2 Norra
Ansvar: Västerås Roedeers
Matchdatum: 2020-10-03
Plats: Arosvallen
Kickoff: 14:00 Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Lidköping Lakers vs Carlstad Crusaders
Division 2 Mellersta
Ansvar: Lidköping Lakers
Matchdatum: 2020-10-03
Plats: Östbyplan
Kickoff: 13:00 Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Jönköping Spartans vs Kristianstad Predators
Division 1 Dam Norra
Ansvar: Jönköping Spartans
Matchdatum: 2020-10-03
Plats: Rosenlunds IP
Kickoff: 13:00 Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Norrköping Panthers vs Wafn Valkyries
Division 1 Dam Södra
Ansvar: Norrköping Panthers
Matchdatum: 2020-10-03
Plats: Norrköping
Kickoff: 11:00 Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Uppsala 86ers vs Wäsby Warriors
U15 Norra
Ansvar: Uppsala 86ers
Matchdatum: 2020-10-03
Plats: Österängens IP
Kickoff: 11:00 Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Stockholm Mean Machines vs Tyresö Royal Crowns
U17 Norra
Ansvar: Stockholm Mean Machines
Matchdatum: 2020-10-03
Plats: Zinken
Kickoff: 15:00 Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Stockholm Mean Machines vs Tyresö Royal Crowns
U15 Norra
Ansvar: Stockholm Mean Machines
Matchdatum: 2020-10-03
Plats: Zinken
Kickoff: 10:00 Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Carlstad Crusaders vs Arlanda Jets
Superserien Dam
Ansvar: Carlstad Crusaders
Matchdatum: 2020-10-03
Plats: Tingvalla
Kickoff: 15:00 Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Carlstad Crusaders vs Örebro Black Knights
U15 Mellersta
Ansvar: Carlstad Crusaders
Matchdatum: 2020-10-04
Plats: Karlstad
Kickoff: 11:00 Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Carlstad Crusaders vs Örebro Black Knights
U17 Mellersta
Ansvar: Carlstad Crusaders
Matchdatum: 2020-10-04
Plats: Karlstad
Kickoff: 14:00 Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Djurgårdens IF vs Stockholm Mean Machines
Division 1 Dam Södra
Ansvar: Djurgårdens IF
Matchdatum: 2020-10-04
Plats: TBD
Kickoff: TBD Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Borås Rhinos vs Jönköping Spartans
Division 2 Södra
Ansvar: Borås Rhinos
Matchdatum: 2020-10-04
Plats: TBD
Kickoff: TBD Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Halmstad Eagles vs Göteborg Marvels
Division 2 Södra
Ansvar: Halmstad Eagles
Matchdatum: 2020-10-04
Plats: TBD
Kickoff: TBD Anmäl mig!
Anmäld:
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Skövde Dukes vs Norrköping Panthers
Division 2 Mellersta
Ansvar: Skövde Dukes
Matchdatum: 2020-10-04
Plats: Lillegårdens IP Plan D
Kickoff: 13:00 Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Gävle Red Devils vs Darlacarlia Rebels
Division 2 Norra
Ansvar: Gävle Red Devils
Matchdatum: 2020-10-04
Plats: TBD
Kickoff: TBD Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Helsingborg Jaguars vs Limhamn Griffins
U17 södra
Ansvar: Helsingborg Jaguars
Matchdatum: 2020-10-04
Plats: TBD
Kickoff: TBD Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Täby Flyers vs Arlanda Jets
U17 Norra
Ansvar: Täby Flyers
Matchdatum: 2020-10-04
Plats: Täby?
Kickoff: 15:00 Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Helsingborg Jaguars vs Limhamn Griffins
U15 södra
Ansvar: Helsingborg Jaguars
Matchdatum: 2020-10-04
Plats: TBD
Kickoff: TBD Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Beckomberga Maniacs vs Täby Flyers
U15 Norra
Ansvar: Beckomberga Maniacs
Matchdatum: 2020-10-04
Plats: TBD
Kickoff: TBD Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Göteborg Marvels vs Borås Rhinos
U15 Mellersta
Ansvar: Göteborg Marvels
Matchdatum: 2020-10-04
Plats: TBD
Kickoff: TBD Anmäl mig!
Anmäld: ANMÄLD
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare
Limhamn Griffins vs Copenhagen Tomahawks
Division 1 Dam Norra
Ansvar: Limhamn Griffins
Matchdatum: 2020-10-04
Plats: TBD
Kickoff: TBD Anmäl mig!
Anmäld:
Huvuddomare
Centerdomare
Umpire
Huvudlinjedomare
Linjedomare
Bakdomare
Fältdomare
Siddomare